Светскиот шампион шокира со изборот на новиот клуб

Хансен во летото 2022 година ќе го напушти ПСЖ и се враќа во родната земја.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *