Тенисер дисквалификуван поради истата грешка што ја направи Ѓоковиќ (Видео)

Немаше среќа со топчето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *