Тестовите се негативни, на ред се позитивни резултати на терен за пласман на ЕП

Македонската кошаркарска репрезентација го одработи првиот тренинг во Перм.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *