Тежок удар за Дортмунд: Вицел го пропушта остатокот од сезоната

Милионерите скапо ја платија победата над Црвените бикови среде Лајпциг.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *