Домаќини луѓе – Јапонците нѐ дочекаа на Олимпијадата со „Напред Македонија“ (Видео)

Домаќински и срдечно се пречекани нашите олимпијци во Чигасаки

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *