Трабзон изненади со ангажманот на словачкиот гладијатор (видео)

Хамшик ќе игра во турската Суперлига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *