Трагедија во мак-кошарката, загина 18-годишен кошаркар

Во сообраќајна несреќа животот го загуби 18-годишниот Пенов

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *