Три години е во Барселона и се случи чудо, за трипати му падна цената

Каталонците објавија дека францускиот напаѓач може да си замине за 40 милиони евра, откако во 2017 година го платија 105, плус бонуси

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *