Цели 20 месеци нема играно, а утре се враќа во дресот на Манчестер јунајтед

На Црвените ѓаволи им се враќа дефанзивецот кој конечно го виде светлото на крајот од тунелот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *