Циркузот продолжува: Навивачите на Челзи незадоволни и од новиот менаџер (фото)

Утрово пред портите на „Стемфорд бриџ“ се појави транспарент.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *