УЕФА во историја го прати правилото што постоеше 56 години, а сите сакаа да исчезне

Конечно, за да се оди понатаму ќе мора да се има дадено барем еден гол повеќе од противникот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *