Уште сега е јасно кој ќе го добие македонското дерби во Серија А

Има неколку дерби-дуели во ова коло на Спортска прогноза.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *