Утрински тренинг на Рисовите (Фото)

Комбинирана работа со трчање на „суво“ и игра со топка под будното око на селекторот Ангеловски.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *