Ван Бастен: Вернер е минимум 18 пати полош од мене, тој не е елитен напаѓач

Холандската голгетерска легенда со жестоки критики за Германецот од Челзи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *