Вардар 1961 официјално и вечерва без Борко на голот, ќе го нема ни Кудуз, но тука се Комитите

Со поддршка од трибините и Томовски како „октопод“ меѓу стативите, победата над Мешков не е невозможна мисија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *