Вардар 1961 рутински ќе дојде до четвртфиналето во СЕХА со ППД Загреб

Битката на клубовите кои се двократни европски прваци убедливо е на страната на скопските Црвено-црни.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *