Васоски има сигурна варијанта за Бундеслигата, победи на фаворитите и многу голови во Штутгарт и во Волфсбург

Вкупниот коефициент на тикетот на нашиот експерт за германското првенство е одличен и вреди да се одигра за 75.4 во Sport Life

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *