Вест хем нема да го спасува Фулам

Лондонското дерби ќе го добие Вест хем, а најголемото англиско дерби меѓу Манчестер јунајтед и Ливерпул ќе му припадне на домаќинот, прогнозира нашиот експерт за англиски фудбал.

Слични вести...