Владимир Кличко го спасувале од запалена јахта (Видео)

Легендарниот украински боксер имаше среќа во несреќа

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *