Во еден од најлудите мечеви во ЛШ се случи неверојатно промашување (Видео)

Возбудливо беше уште на првиот ден од новата сезона во елитното натпреварување на УЕФА.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *