Во Ѓорче ќе има лавовска битка за прекин на црната серија на два поранешни шампиони

Македонија и Силекс долго не победиле никого во Првата лига, а денеска во премиерниот дуел од 22. коло ќе се обидат да ги освојат бодовите

Слични вести...