Во каква состојба е теренот на „Тодор Проески“ после дождовите? (Фото)

Теренот беше во очајна состојба на мечот со Романија минатиот месец, а сега проблем може да предизвика дождот кој врне неколку дена.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *