Вујовиќ пред Монпелје: Првпат сезонава сме во улога на фаворити!

Тренерот на Вардар 1961 е задоволен што конечно нема повредени играчи, бара и публиката „да игра“ против Монпелје.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *