Вујовиќ знае што го чека: Вардар не трпи просечност

Ново-стариот тренер на двојниот европски првак го означи стартот на подготовките и потврди дека е решен спорот со ЕХФ.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *