За крај на долгата програма во ЛЕ – Фаворитите Партизан, Вулфс, Гимареш и Еспањол рутински во следното коло

Денеска се играше дури 41 меч од квалификацииите за пласман во Европа Лигата, а завршницата беше во очекуван мод со пласман понатаму на големите фаворити

Слични вести...