За Се(гед) има првпат, Вардар 1961 првпат поразен во Скопје од Унгарците

Чупиќ со утнат пенал при 26-27 беше еден од трагичарите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *