Загревањето за Ел Класико е во полн ек, низ Барселона ечи македонска музика (Видео)

Македонецот Наце Митев кој е редовен посетител на натпреварите на македонските репрезентациии, но и на Барселона, на социјалните мрежи сподели снимка од Барселона каде во моментов ели македонска музика.

Наце и пријателите кои се загреваат за фудбалското Ел Класико, начекаа музиканти кои им ги исполнуваа желбите.

Атмосферата може да ја погледнете ТУКА.

- Оглас -

Најнови вести