script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8">advads_items = { conditions: {}, display_callbacks: {}, display_effect_callbacks: {}, hide_callbacks: {}, backgrounds: {}, effect_durations: {}, close_functions: {}, showed: [] };

Зјелински е сигурен пеналџија против Ливерпул – Наполи прв погоди во средбите од 21 часот (ВИДЕО)

Екипата на Наполи води со 1:0 против Ливерпул откако сигурен реалзатор на пеналот беше Пјотр Зјелински во петтата минута.

За да биде досуден пенал, претходеше ситуација каде што Џејмс Милнер играше недозволено со рака во својот шеснаесетник.

Како што пишавме претходно, нашиот Елиф Елмас е на клупата за резервни фудбалери. На останатите средби, Барса со голот на Франк Кеси во 13-та минута исто така има водство од 1:0, додека на на другите терени нема гол..

- Оглас -

Најнови вести