Зјелински: Пандев блескаше против Наполи, да не му дозволиме да се разигра

Играчот на Наполи вели дека мозокот на репрезентацијата на Македонија е Горан Пандев, а не сака реприза од мечот со Џенова, кога Македонецот одигра одлично.

Слични вести...

1 Response

  1. 05.06.2019

    […] Прочитај повеќе тука…Домашен фудбал – Спорт Манија… […]