Зошто не се враќа топка на голман? Ќе се лизне и ќе прими смешен автогол (Видео)

Хрватот Тони Датковиќ е трагичарот на мечот во МЛС-лигата заедно со голманот Давид Очоа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *