Баерн и Борусија Дортмунд имаат гаранција за голови во Бундеслигата

Васоски типува на победи на Мајнц, Шалке 04 и Лајпциг и на 3+ во големото дерби во Минхен и во Фрајбург

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *