Васоски нема дилеми – Дербито во Гелзенкирхен ќе заврши без победник

Тренерот на Вардар одлично ја познава Бундеслигата, мина долг период како играч на Ајнтрахт Франкфурт и денеска има тикет со коефициент 89.96 на пет меча од германското првенство

Слични вести...