Баерн и Борусија знаат да победуваат и без Левандовски и Халанд

Тренерот на Вардар прогнозира сигурни победи на двата сериозни кандидати за титулата, очекува многу голови во Аугсбург, реми во Келн и најмалку два гола оа Мајнц на дуелот со Падерборн

Слични вести...