Вилбекин и Калојаро го урнаа лидерот во Евролигата

Макаби одигра извонредни последни три минути и минусот од шест поени го преточи во триумф од 77:75 против Анадолу Ефес.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *