Храбро од Васоски, типува победа на тимот со серија од 28 меча без триумф

Кецот на Шалке 04 е со коефициент 2.40 во Sport Life, а нашиот експерт за Бундеслигата верува дека тимот од Гелзенкирхен конечно ќе ја сопре црната низа што трае предолго

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *