Стојков верува во клубовите од Рим, дерби натпреварите ќе изобилуваат со голови

Лацио и Рома ќе победат, а најсигурен тип за двата дерби дуели во Серија А според нашиот постојан гостин е играта на голови

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *