Ете како се прави тикет на кој само LUCKY BONUS носи 82.000 денари во Sport Life

Еден гол во 90+5 минута на два тикети донесе вкупно 12.000 евра.

Слични вести...

1 Response

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *