Интересен е Супер типот на Sport Life – Главни фаворити се Жалгирис, ПСЖ и Инвернес

Во понудата за денеска се вкупно 17 натпревари со повисоки коефициенти, а изборот е ваш да најдете џокер со кој ќе си ја зголемите добивката.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *