Унион Берлин игра по вкусот на Васоски, денеска ќе победат и Милионерите и старо-новиот шампион на Германија

Дербито на колото ќе и припадне на Борусија Дортмунд, Баерн денеска ќе го добие пехарот, а многу голови ќе има во Фрајбург и Леверкузен е прогнозата на поранешниот играч на Ајнтрахт

Слични вести...