Арсенал знае како да го елиминира Вилјареал, во Лондон се очекува хет-трик

Двапати досега Топчиите во двомечи во Лигата на шампионите беа поуспешни од Жолтата подморница и ќе типуваме дека пак ќе успеат да го елиминираат шпанскиот ривал за ново европско финале.

Слични вести...