АБА 2 лигата ќе се игра во „балон“ по скратен систем?

Поевтина варијанта за МЗТ и Работнички, но лоша за навивачите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *