Адеми два пати исто се повреди, но ќе игра против Викторија

Македонскиот репрезентативец ќе биде подготвен за мечот на сезоната

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *