Агресивен судија му се внесуваше в лице на фудбалер (Видео)

Жолт картон требаше да добие судијата, а не играчот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *