Ако Хари Кејн го даде првиот гол и Англија победи, со услов од корнери и шутеви во рамки на голот, носи одлична квота во Bet Builder понудата

Репрезентацијата на Англија е фаворит вечерва (18 часот) во осминафиналната пресметка против Словачка, а во Bet Builder понудата за овој натпревар една опција е фокусирана на најдобриот напаѓач на оваа селекција, Хари Кејн.

Ако Кејн го постигне првиот гол на натпреварот и Англија победи, надополнето со три корнери за Гордиот Албион во првиот дел и најмалку шест удари кон голот во текот на натпреварот, тогаш се добива квота 17,0.

Има уште седум интересни предлози, задолжително погледнете ги во понудата на Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести