Ако се верува на овие пресметки, шампион ќе биде селекција на која коефициентот за злато изнесува 150!

Ќе бидеме ли сведоци на едно од најголемите изненадувања во историјата на ЕП?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *