Ако верувате дека Србија нема да загуби од Бразил, тогаш не ги пропуштајте Квотите на денот во Sport Life

Денешните пет предлози на Sport Life за Квотите на денот имаат вкупен коефициент дури од 118.2, а во понудата се четирите натпревари од Светското првенство во фудбал.

Тука е дуелот на нашиот северен сосед Србија против Бразил и можете да одиграте две игри на овој меч.

Доколку верувате дека избраниците на селекторот Драган Стојковиќ Пикси нема да загубат, тогаш Sport Life ви нуди одличен предлог. За играта Х2&2+, квотата изнесува 4.00.

Вториот предлог е да одиграте на голови, односно дека ќе има најмалку по еден гол во двете полувремиња. Оваа комбинација носи квота од 2.15.

За дуелот Швајцарија – Камерун имате квота од 2.50 доколку уплатите дека Швајцарците ќе слават и ќе има од два до пет гола.

За Уругвај – Јужна Кореја, предлогот на Sport Life е да одиграте дека Јужноамериканците нема да загубат, а притоа да дадат два гола. За играта 1Х&Т1 2+, квотата изнесува 2.20.

За дуелот Португалија – Гана имате квота од 2.50 ако уплатите дека Португалците ќе дадат од еден до три гола во двете полувремиња.

- Оглас -

Најнови вести