Албанецот Манај со хет-трик испиша историја во Барселона (Видео)

Тој е првиот играч од Албанија што играл и постигнал погодок за шпанскиот гигант, а беше прецизен трипати на пријателскиот дуел со Химнастик.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *