Алексис Санчес го достигна дното

Манчестер јунајтед му даде задача на Чилеанецот да најде нов клуб до крајот на летниот преоден рок или ќе биде деградиран во резервниот тим.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *