Алиоски веќе се договорил со Галатасарај, конкуренти ќе му бидат соиграч на Елмас и екс-соиграч на Димитриевски

Според турските медиуми, Фатих Терим сепак го одoбрил трансферот на нашиот репрезентативец, а доаѓаат и левиот бек на Наполи и на Бетис.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *