Алушовски: Ова беше лесен тренинг за нас, утре очекувам да биде исто

Вардар рутински го доби првиот меч против Металопластика и веќе мисли на четвртфиналето во СЕХА-лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *